Tagi

Wypełnij ankietę i wygraj pobyt w 5-gwiazdkowym hotelu w Lublinie

Dodano:
03 czerwca 2019
Dodał:
Wiesław Ruchlicki
Wyświetlenia:
1329

Województwo lubelskie otwiera swoje bramy i zaprasza do wspólnej zabawy. Przed nami okres wakacyjny, w którym wyjazdy weekendowe będą na porządku dziennym. Lubelskie zaprasza do siebie na weekend. Wypełnij ankietę i wygraj pobyt weekendowy w 5-gwiazdkowym hotelu w Lublinie.

Hotel z pewnością przypadnie do gustu gościom, którzy cenią luksus i wygodę, ale także tym, którzy doceniają historię miejsca, w którym nocują. Hotel Alter to wyjątkowe miejsce znajdujące się w mającej zabytkowy charakter XVI-wiecznej kamienicy. W dekoracji wnętrz wykorzystano zabytkowe eksponaty, które zostały odnalezione podczas prac archeologicznych. Kompleks wyposażony jest w Strefę Wellness & SPA, restaurację i klimatyczny Cocktail Bar.
Zobacz co oferuje hotel Alter

Stolica województwa lubelskiego to ciekawy kierunek do zwiedzania. Brama Krakowska to architektoniczny symbol miasta, który trudno przegapić. Co innego warto zobaczyć w Lublinie? Okazały Zamek Lubelski, Wieżę Trynitarską, z której rozpościera się niezwykła panorama miasta, Plac Litewski czy Lubelskie Podziemia (trasę stworzoną ze staromiejskich piwnic, których historia sięga XVI wieku). Lublin będzie dobrym startem dalszych fascynujących podróży po województwie lubelskim.
W naszym regionie odnajdzie się każdy, kto go odwiedzi. Można tu aktywnie spędzić czas - do wykorzystania są ścieżki rowerowe, spływy kajakowe, jazda konna. Do wyboru jest też agroturystyka czy turystyka krajobrazowa. Zapraszamy!

Co jest do wygrania?

Weekendowy pobyt w 5-gwiazdkowym hotelu:
- 2 noclegi w pokoju dwuosobowym standardowym
- 2 śniadania w formie bufetu
- 1 obiadokolacja z polecenia szefa kuchni
- Parking
- Pobyt NO LIMIT w strefie OZI SPA &Wellness
- Wartość vouchera to 1810 zł
- Voucher ważny jest do końca wakacji, czyli do 31.08.2019.

Co trzeba zrobić?

Wypełnij ankietę i zaproponuj hasło promujące województwo lubelskie.
Rusz głową i wyzwól swoją wyobraźnię. Pozostaw dane kontaktowe - oczekuj na rozstrzygnięcie konkursu.