Tagi

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY

Dodano:
07 marca 2019
Dodał:
Wiesław Ruchlicki
Wyświetlenia:
1525

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. Najbliższa edycja akcji planowana jest na 15-17 marca 2019 r.

Dzięki akcji skorzystasz z setek atrakcji turystycznych w wyjątkowych cenach – niższych aż o 50%.  Lista Partnerów każdej z edycji przedstawiana jest na około 2-3 tygodnie przed planowanym weekendem.

Dla branży to świetna okazja do promocji swoich ofert, również poza głównym sezonem turystycznym. Ogólnopolska kampania promocyjna, zwiększenie liczby gości i reklama własnych usług – to efekty, obok których nie można przejść obojętnie. Zadowolenie partnerów i wrażenia turystów z czterech dotychczasowych edycji są tego najlepszym dowodem.

Weź udział w akcji i wypromuj swoją ofertę hotelową, gastronomiczną, czy kulturową. W ten sposób zapewnisz sobie dodatkowe korzyści również poza głównym sezonem turystycznym. Przygotowując okazyjne oferty, dotrzesz do znacznie większej grupy turystów. Zgłoszenia do akcji przyjmowane są na przełomie stycznia i lutego 2019 r.
Więcej informacji na stronie: 
https://polskazobaczwiecej.pl

Ogólnopolską akcję POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY zainicjowało Ministerstwo Sportu i Turystyki. Od czterech edycji organizuje ją Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z MSIT.