Lubelskie w obiektywie

Dodano:
21 sierpnia 2017
Dodał:
Wiesław Ruchlicki
Wyświetlenia:
555
Ocena
(0 Głosy):
Średnia ocena to 0.0 gwiazdek z 5.

To już szósta edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Lubelskie. Smakuj życie". W dotychczasowych wzięło udział ponad 300 autorów z całego kraju, którzy nadesłali około 1500 fotografii.

Konkurs, organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, adresowany jest do wszystkich, którzy fotografują - zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Zależy nam na fotografiach z Regionu Lubelskiego, ukazujących go w różny sposób – od fotografii artystycznej, będącej np. efektem fotograficznych plenerów, poprzez reportażową, w której główną rolę odgrywa człowiek, po dokumentacyjną, pokazującą zmieniający się obraz Lubelskiego, szczególnie w zakresie nowej lub modernizowanej infrastruktury turystycznej, podnoszącej atrakcyjność i szanse rozwoju regionu.

Na zdjęcia czekamy do 16 października 2017 roku, a później zaprosimy na pokonkursową wystawę i nagrodzimy najlepszych autorów. Nagrodzone i wyróżnione prace znajdą się też w katalogu, wydanym w formie kalendarza Regionu Lubelskiego na 2018 rok. Nagrodami w konkursie są karty zakupowe na sprzęt i akcesoria foto o wartości 750, 650 oraz 550 zł oraz zestawy wydawnictw albumowych regionu. Prace oceni jury złożone z fotografików reprezentujących stowarzyszenia i związki twórcze oraz ze specjalistów promocji urzędu marszałkowskiego.

Konkurs, organizowany przez Departament Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, współfinansowany jest w ramach projektu „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego II" Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2014-2020.

   ♦ Regulamin konkursu

   ♦ Karta zgłoszenia i oświadczenieKomentarze do artykułu