Kazimiernikejszyn 2017

Dodano:
04 lipca 2017
Dodał:
Wiesław Ruchlicki
Wyświetlenia:
1069
Ocena
(0 Głosy):
Średnia ocena to 0.0 gwiazdek z 5.

W tym roku w Kazimierzu Dolnym w dniach 6-9 lipca wystąpią: HEY, Łąki Łan, Kamil Bednarek, Gooral, Łona i Webber, Julia Pietrucha, L.U.C & @Rebel Babel, DZIADY KAZIMIERSKIE, SunnyLand, Brodacze live act i BUM BUM ORKeSTAR.

Wyobraź sobie żywiołowe koncerty, czysta petarda, żadnego zamulania. Grane przez muzyków, którzy nade wszystko cenią zabawę i kontakt z publiką. Do tego dodaj pełen chill na pół dzikiej plaży, w lesie i Kazimierskich wąwozach, z hamakami, leżakami i masażami w kilku technikach. Do tego autorskie aktywności, takie jak rajd rowerowy 250 metrowym tunelem z lampą czołówką, Strefa Nudy, Kanioning, Rower Rajd, pływanie łodziami pychowymi, Silent Disco na środku miasta i wiele innych przygód. do tego mnóstwo ciekawych ludzi. Otwartych, wesołych, energetycznych.
Wszystko w magicznym Kazimierzu Dolnym. Jedynym takim mieście w Polsce, gdzie jak mawiają - czas się zakrzywia. Do tego Samolosy, czyli samochody zabierające się do losowo wybranej strefy festiwalu, palenie koguta, przepiękne widoki... a to wciąż nie wszystko. 

Bicie rekordu w ilości osób śmiejących się w tym samym momencie, spotkania rozwojowe z najlepszymi trenerami, bieg z humorystycznymi przeszkodami... 
Kazimiernikejszyn to mix muzycznej jazdy, aktywności, natury, relaksu, jasnej strony mocy, bezspinkowej atmosfery i pomagania. 

KARNETY:
4-dniowy (czwartek - niedziela) - tylko 159 PLN!
3-dniowy (piątek - niedziela) - 139 PLN
1-dniowy (piątek lub sobota) - 69 PLN

Szczegóły: www.kazimierkejszynKomentarze do artykułu