Kalendarz

VII KULTURALNE UPRAWY TARASOWE

Kiedy Gdzie Szczegóły
Data rozpoczęcia: 02.09.17, godz. 20:00 Lokalizacja: Sobibór   Typ wydarzenia: Imprezy kulturalne
Data zakończenia: 02.09.17, godz. 22:00 Powiaty: Włodawski Czas trwania: 02 : 00

VII Kulturalne Uprawy Tarasowe w Siedlisku Sobibór odbędą się 2 września o godzinie 20:00

Jest to unikalna impreza, na której wystąpią artyści scen i estrad polskich, zaprzyjaźnieni z sobiborskim tarasem, którzy pokochali tutejszy klimat tak bardzo, że zgodzili się wrócić tu po raz kolejny i podzielić się z nami swoimi talentami.

Mamy nadzieję, że tych którzy byli naszymi Gośćmi na poprzednich „Uprawach” nie trzeba zachęcać...zachęcamy zatem tych wszystkich, których u nas jeszcze nie było i którzy mają ochotę spędzić sobotni wieczór pierwszego weekendu września przy dobrej muzyce i tekstach jednego z najlepszych polskich artystów, którego nazwisko... okrywamy jeszcze tajemnicą.

W tym roku w Siedlisku Sobibór wystąpią aktorzy: Anna Sroka- Hryń, Magdalena Warzecha, Joanna Węgrzynowska, Krzysztof Cybiński, Jarosław Boberek, Tomasz Borkowski (po raz pierwszy), Jacek Król i.... jeszcze kilku artystów, których przedstawimy wkrótce.

Jak zwykle gramy „na żywo” a za stronę muzyczną odpowiada zespół pod wodzą Hadriana Tabęckiego w składzie: Jan Tabęcki, Mario Jeka, Piotr Maślanka, Piotr Malicki, Janek Paszkowski.
O nagłośnienie i oświetlenie zadbają niezawodni Jarek Rudnicki i Błażej Kalinowski.

Uczestnictwo w koncercie jest bezpłatne!
Prosimy o zabranie ze sobą krzesłka lub czegoś do siedzenia.

Zdjęcia i film z poprzednich koncertów znajdziecie tutaj:
http://siedliskosobibor.pl/atrakcje/kulturalne-uprawy-tarasowe/

Zapraszamy!